1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ptt Dağıtıcılarına Eğitim Verildi

Ptt Dağıtıcılarına Eğitim Verildi

Ptt Dağıtıcılarına Eğitim Verildi
A+A-

Malatya'da PTT dağıtıcılarına, 'iletişim, sosyal davranış kuralları ve etik' konularında seminer verildi. Ticaret ve Sanayi Odası Salonu'nda verilen seminerin açılış konuşmasını yapan Posta Telgraf

Malatya'da PTT dağıtıcılarına, 'iletişim, sosyal davranış kuralları ve etik' konularında seminer verildi.
Ticaret ve Sanayi Odası Salonu'nda verilen seminerin açılış konuşmasını yapan Posta Telgraf Teşkilatı Malatya Başmüdürü Zekai Özkan, "Sizler kurumumuzun sokaktaki gözüsünüz. Üniforma giyerek, kurumumuzu temsil eden personellerimizsiniz. Onun için sizlerin görevi, bir kat daha önem arz gediyor" ifadelerini kullandı.
Semineri veren Eğitmen Gülayşe Yetmez, "İnsanlarla tartışmayın. Tartışmadan, ikna edebilmek için etkin iletişim yöntemleri kullanmalısınız. İletişim sanatlarınızı geliştirebilirsiniz" dedi. Bugüne kadar 15 bin PTT personeline eğitim verdiklerini söyleyen Yetmez, "Karşılaştığınız problemleri nasıl giderirsiniz, gereksiz ayrıntılardan nasıl kurtulabilirsiniz, 'neden' yerine 'nasıl' sorularına nasıl cevap alıp, nasıl cevap vereceksiniz, onların üzerinde konuşacağız" diye konuştu.
"Yenilenmeyen yenilir" diyen Eğitmen Gülayşe Yetmez, PTT dağıtıcılarına, iletişim, sosyal davranış kuralları ve etik eğitimi konusunda sinevizyon eşliğinde eğitim verdi. Seminerde, sinevizyon eşliğinde PTT'nin tarihçesi ve hizmetleri hakkında bir sunum da yapıldı.
(NA-OK-Y)

20.12.2012 15:16:46 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT