1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ptt 1. Lig

Ptt 1. Lig

Ptt 1. Lig
A+A-

PTT 1. Lig'de mücadele eden Boluspor, Pazartesi akşamı Bucaspor'la oynayacağı maç için İzmir'e gitti. Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin, Bucaspor deplasmanına 20 kişiyle giderken, Mahmut Boz'un

PTT 1. Lig'de mücadele eden Boluspor, Pazartesi akşamı Bucaspor'la oynayacağı maç için İzmir'e gitti.
Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin, Bucaspor deplasmanına 20 kişiyle giderken, Mahmut Boz'un yerine Volkan kadroda yer aldı. Oğuz hoca, Kingstey ve Aydın Çetin'i Bucaspor deplasmanına götürmedi. Boluspor'un zorlu Bucaspor deplasmanı yolculuğu saat 13:00'de başladı. Tesislerde çok sayıda yönetici ve taraftar tarafından yolcu edilen kırmızı beyazlılar, İstanbul'dan havayoluyla İzmir'e gitti. Teknik Direktör Oğuz Çetin ve futbolcuların morallerinin yerinde olması gözlerden kaçmadı. Boluspor Teknik Direktörü Boluspor'un 20 kişilik Bucaspor kadrosunda, Eser, Serdar, Engin, Savaş, Cemil, Gencer, Volkan, Hakan, Mesut, Barbaros, Cihan, Alp, Vedat, Emre, Ali, Cafercan, Abdülaziz, Agbetu, Djiehoua, İskender yer aldı.
Öte yandan, Boluspor, Bucaspor deplasmanına taraftar moraliyle gitti. 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği ve Cadde 14 Taraftar grubu kafilemizi çiçekler ve tezahüratlarla uğurladı.
1965 Boluspor Taraftarlar Derneği ve Cadde 14 Taraftar grubu zorlu Bucaspor deplasmanı öncesinde takımlarına destek oldular. Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanı Zikrullah Büyüktopaç ve Cadde 14 lideri Fatih Altundal ile yaklaşık 20 taraftar Teknik Direktör Oğuz Çetin'e çiçek verdiler. Oğuz Çetin taraftarların bu jestine teşekkür ederken, Zikrullah Büyüktopaç, "Hocam size sonuna kadar güveniyoruz. Pazartesi akşamı yanınızda olamayacağız ancak size ve oyuncularınıza güvenimiz tam. Bucaspor maçından iyi sonuçla Bolu'ya döneceğinizden şüphem yok" dedi.
Taraftarlar Boluspor otobüsü hareket ettiğinde hep bir ağızdan, "Bizim için Bolusporum bizim için" tezahüratı yaptılar. Kırmızı beyazlı takımımız alkış ve dualarla İzmir'e gönderildi.
(UU-EYB-S)

09.12.2012 14:36:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT