1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ptt 1. Lig

Ptt 1. Lig

Ptt 1. Lig
A+A-

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Cihan Büyükoral, bugün basında çıkan haberler üzerine açıklama yaparak, "Karşıyaka Spor Kulübü yolgeçen hanı değildir" dedi. Bugün basında çıkan haberler üzerine Karşı

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Cihan Büyükoral, bugün basında çıkan haberler üzerine açıklama yaparak, "Karşıyaka Spor Kulübü yolgeçen hanı değildir" dedi.
Bugün basında çıkan haberler üzerine Karşıyaka Spor Kulübü resmi sitesinden açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Cihan Büyükoral, "Karşıyaka Spor Kulübü yol geçen hanı değildir. Bizim istediğimiz oyuncular kalır, bizim istemediğimiz oyuncular gider. Kimse kafasına göre hareket edemez" dedi.
Karşıyaka Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ndeki elektrik kesintisi konusuna da değinen Büyükoral, "Şuan tesislerde elektrik konusunda sıkıntı yok. Hafta sonuna denk geldiği için böyle bir sıkıntı yaşandı" ifadesinde bulundu.
Basında çıkan haberlerde ise yeşil-kırmızılılarda oyuncular Adnan, Onur Akbay, Cemil, Orhan ve Mehmet Ali'nin TFF'ye yaptıkları başvuruların resmi yazılarının kulübe ulaştığı, bu isimlerin ayrılmak için değil, paralarını garanti altına almak için TFF'nin yolunu tuttuğu belirtilirken, fazla forma şansı bulamayan Erdi Öner ve Mehmet Türkmehmet'in de TFF'ye başvuru yaparak gelecek hafta resmi işlemlerini başlatacağı öğrenildi.
Yönetmeliğe göre ise TFF'den gelen resmi yazının kulübe ulaşmasından sonraki 30 gün içinde ödeme yapılmazsa, futbolcular serbest kalma hakkını kazanıyor.
(EA-MFS-MFS-S)

04.12.2012 18:23:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT