1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 'proje Hazırlama Ve Proje Döngüsü Eğitimi' Düzenlendi

'proje Hazırlama Ve Proje Döngüsü Eğitimi' Düzenlendi

proje Hazırlama Ve Proje Döngüsü Eğitimi Düzenlendi
A+A-

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından, 2012 yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen Battalgazi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün yürüttüğü 'Proje Hazırlama ve Proje Döngüsü Eğitimi'

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından, 2012 yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen Battalgazi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün yürüttüğü 'Proje Hazırlama ve Proje Döngüsü Eğitimi'nin açılış toplantısı yapıldı.
Battalgazi Kaymakamlığı Salonu'nda düzenlenen toplantıda; 'Proje Hazırlama ve Proje Döngüsü' hakkında bir değerlendirme yapan Battalgazi Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Fatma Kurt, "Teknik destek faaliyetlerinin amaçları çerçevesinde il ve ilçemizdeki kamu kurumlarından toplam 20 personele 5 gün süre ile proje yazma mantığı, sorun analizi, paydaş analizi, hedef analizi, strateji analizi, proje hazırlama adımları, faaliyet planı ve bütçe hazırlama yöntemleri konularında eğitim verilecektir. Bu eğitim sonucunda kamu personellerimiz proje yazma ve yürütme becerisi kazanacak kurumların niteliği, teknik alt yapı ve kapasitelerini arttıracaktır. Uygulanan eğitim sonunda katılımcılar yeni projeler üreterek bölgemizin kalkınmasına katkı sağlayacaktır" dedi.
(NA-SO-Y)

18.12.2012 16:22:06 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT