1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Prof.dr. Özeren'in Vasiyeti Yerine Getirildi

Prof.dr. Özeren'in Vasiyeti Yerine Getirildi

Prof.dr. Özerenin Vasiyeti Yerine Getirildi
A+A-

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olan ve branşı olmasına rağmen teşhiste geç kaldığı anevrizma hastalığına yakalandıktan sonra hayatını kaybeden Prof.Dr. A

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olan ve branşı olmasına rağmen teşhiste geç kaldığı anevrizma hastalığına yakalandıktan sonra hayatını kaybeden Prof.Dr. Ali Özeren'in vasiyeti yerine getirildi. Prof.Dr.Özeren, Antalya'nın Alanya ilçesinde toprağa verildi.
Prof.Dr. Ali Özeren'in cenazesi bugün öğle vakti Gürses Camii'ne getirildi. Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, yakınları ve çalışma arkadaşlarının da katıldığı cenaze namazının ardından Özeren, vasiyeti yerine getirilerek Türktaş köyünde toprağa verildi.
ÇÜ'de 18 yıl görev yapan ve 2008 yılında bir süredir çektiği baş ağrısının şiddeti artınca meslektaşlarının ısrarı üzerine çekilen MR filminde kendi teşhisini koyarak halk arasında 'beyinde baloncuk' olarak bilinen 'anevrizma' hastalığına yakalandığını öğrenen Prof.Dr. Ali Özeren (54), evinde fenalaştıktan sonra kaldırıldığı yoğun bakım ünitesinde 4 yıl 7 ay 27 gün verdiği yaşam savaşını kaybetmişti.
(AB-SK-HO-Y)

25.12.2012 15:50:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT