1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Vanlılarla buluşuyor

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Vanlılarla buluşuyor

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Vanlılarla buluşuyor
A+A-

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say’ın girişimleri sonucu İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 22 Mart Cuma günü Saat:18.30 'da Nur Tatar Spor Salonunda Van halkıyla buluşacak.

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Avukat İsmail Say'ın girişimleri sonucu 22 Mart Cuma günü saat 18:30’da Nur Tatar Spor Salonunda 7'den 70'e herkesin sevdiği beğenerek izlediği ve Türkiye'nin yakından tanıdığı İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu düzenleyeceği söyleşi programı ile gönüllüleri fethedecek.  

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say, Cuma günü Nur Tatar Spor salonunda gerçekleştirilecek olan söyleşiye tüm Van halkını davet etti. 

Hatipoğlu'nun “Hasbihal Zamanı” söyleşi programında Edremit halkı ve partililerle bir araya geleceğini ifade eden Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say, "Yaptığı güzel programlarla ve söyleşilerle 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanan İlahiyatçı Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu’nu halkımızla buluşturuyoruz. Bu güzel ve anlamlı program Cuma günü saat 18:30'da Edremit İlçemizde bulunan Nur Tatar Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Ücretsiz yapılacak söyleşi programımıza tüm halkımız davetlidir” dedi.

 

 

VANSESİ

A+A-

HABERE YORUM KAT