1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Prandelli Fatih Terim gibi konuştu!Garip açıklaması...

Prandelli Fatih Terim gibi konuştu!Garip açıklaması...

Prandelli Fatih Terim gibi konuştu!Garip açıklaması...
A+A-

Meğerse Prandelli görevine son verilmesini televizyondan öğrenmiş!Mancini'den sonra Galatasaray'ın teknik patronluğuna sürpriz bir şekilde Ünal Aysal tarafından getirilen Cesare Prandelli'den istifa sonrası ilk açıklama geldi gelmesinede garip açıklama ge

Meğerse Prandelli görevine son verilmesini televizyondan öğrenmiş!Mancini'den sonra Galatasaray'ın teknik patronluğuna sürpriz bir şekilde Ünal Aysal tarafından getirilen Cesare Prandelli'den istifa sonrası ilk açıklama geldi gelmesinede garip açıklama geldi.


BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA

Yaptığı hamleleriyle taraftarı çıldırtan Prandelli'den ilginç açıklama.Şampiyonlar Ligi 'nde Anderlecht karşısında alınan 2-0'lık yenilgi sonrası sarı-kırmızılılar ile yolları ayrılan teknik direktör Cesare Prandelli, İtalyan basınına tek cümlelik bir açıklama yaptı.

TV'DE HABERİ ALMIŞ

Tecrübeli hocanın, antrenmaniçin gittiği Florya Metin Oktay Tesisleri'nde  görevden alındığını öğrendiği yazan İtalyanlar,Prandelli'nin "Bende haberi televizyondan duydum" açıklamasına yerverdi. 

TERİM'DE BÖYLE ÖĞRENMİŞTİ

Futbolcularile bugün vedalaşması beklenen Prandelli'nin, geçtiğimiz sezon Ünal Aysal tarafından görevden alınan Fatih Terim gibi ayrılık haberiniTV'den öğrenmesi dikkati çekti.  

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT