1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Portatif Fantazi Kelepçelerini Açamayınca Polis Gece 3'te İmdada Yetişti

Portatif Fantazi Kelepçelerini Açamayınca Polis Gece 3'te İmdada Yetişti

Portatif Fantazi Kelepçelerini Açamayınca Polis Gece 3'te İmdada Yetişti
A+A-

İlginç olayın adresi Norveç'in Romerikke bölgesi gece hayatları renklensin diye Fantazi kelepçe kullanan bir çift kelepçeyi açamayınca gece 03:07'de polisi aradı ve yardım istedi. Polisler kısa sürede çifte yardım etti ve tavsiyede bulundu DİKKATLİ OLUN !

Saat 03.07 sıralarında emniyet müdürlüğünü arayan bir çift, fantazi için kullandıkları kelepçeyi açamadıklarını belirterek polisin kendilerine yardımcı olmasını istedi.

Söz konusu adrese giden polisler kelepçeyi açarak çifte yardımcı oldu. 

Romerike Emniyet Müdürlüğünden Thorleif Skovereng, Romerike yerel gazetesine yaptığı açıklamada "gece saat 03.07'de bir telefon aldık. Bir çift kelepçeyi açamadıklarını ve polisten yardım istediklerini bildirdi. Verilen adrese iki arkadaşımızı gönderdik ve çifte yardımcı olarak kelepçeyi açtık. Kendilerine daha dikkatli olmaları tavsiyesinde bulunarak adresten ayrıldık ama çiftin o anda nasıl bur durumda olduğu ve söz konusu kişiler ve adresi konusunda daha fazla bilgi veremem çünkü konu özel hayatı ilgilendiriyor" dedi. 

Çiftin polisler gelince hem biraz utandığı hem de kelepçeden kurtulmanın sevinci ile çok memnun olarak teşekkür ettiği bildirildi. Thorleif Skovereng, zaman, zaman benzeri olayların yaşandığını ve polisin görevinin ne durumda olursa olsun halkına yardımcı olmak olduğunu söyledi. (DHA)

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT