1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Popüler Yaşam Koçu Şeyda Coşkun süper fiziği ve fit hali şaşırtıyor..Coşkuna hamilelik hiç işlememiş sanki

Popüler Yaşam Koçu Şeyda Coşkun süper fiziği ve fit hali şaşırtıyor..Coşkuna hamilelik hiç işlememiş sanki

Popüler Yaşam Koçu Şeyda Coşkun süper fiziği ve fit hali şaşırtıyor..Coşkuna hamilelik hiç işlememiş sanki
A+A-

Ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'dan muhteşem fiziği ile göz dolduruyor. Hamile olmasına rağmen fit hali herkesi şaşkına çeviriyor. işte Şeyda coşkunun harika fiziğinin sırrı..

Ünlülerin yaşam koçu olarak tanınan popüler yaşam koçu Şeyda coşkun muhteşem fiziği ve fit hali ile göz dolduruyor ve herkesi adeta şaşkına çevirmiş durumda. Ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun hamile olmasına rağmen ve üstelik 1 ay sonra doğum yapmasına rağmen vücudu ve fit görüntüsü ve fiziği ile herkesi hayretlere sokmuş durumda...Ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'dan muhteşem fiziği ile göz dolduruyor. Hamile olmasına rağmen fit hali herkesi şaşkına çeviriyor. işte şeyda coşkunun harika fiziğinin sırrı..

Uğursay Yeğin’le evliliğinden çocuk bekleyen Şeyda Coşkun’un doğuma 1 ay kalmasına rağmen fit fiziği şaşkınlık yarattı. Susam adını vereceği bebeğine sayılı günler kala heyecanlı olduğunu dile getiren Şeyda Coşkun hamile olan bayanlara da ibretlik fiziği ile dikkat çekti. Bol bol spor yapıyorum diyerek fit olmasını spora bağladığını sözlerine ekleyen Şeyda Coşkun, yüzme çok faydalı sürekli yüzüyorum hatta tempolu bile yüzebiliyorum. Aşerdiğim zamanda istediğimi yiyorum yiyecek kısıtlamam da yok diyerek sözlerini tamamladı

adsiz.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT