1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Popüler oyuncu Gwyneth Paltrow eski eşi Chris Martin'den ayrıldığı için ah keşkeler çekiyor..

Popüler oyuncu Gwyneth Paltrow eski eşi Chris Martin'den ayrıldığı için ah keşkeler çekiyor..

Popüler oyuncu Gwyneth Paltrow eski eşi Chris Martin'den ayrıldığı için ah keşkeler çekiyor..
A+A-

Güzel oyuncu Gwyneth Paltrow eski eşi ve Müzisyen Chris Martin için samimi itiraflar...Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow eksieşi Chris Martin’den ayrıldığı için bazı bazı pişmanlık duyduğunu açıkça itiraf etti.

Ünlü müzisyen olan chris martinden ayrıldıktan sonra eski eşi olan ve ünlü oyunculardan olan Gwyneth Paltrow'dan samimi itiraflar geldi. Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow  Chris martinden ayrıldığı için zaman zaman pişmalık duyguları içersinde yüzdüğünü açıkladı.Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow eksieşi Chris Martin’den ayrıldığı için bazı bazı pişmanlık duyduğunu açıkça itiraf etti.

2014 yılında geçen yıl 11 yıllık evliliklerine nokta koyan ünlü çiftten ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow harpers bazaar dergisine yaptığı açıklamada eşinden ayrıldığı için pişman olduğunu dile getirdi.

Coldplay grubunun solisti Chris Martin ile evliliklerini bitirme kararı alan çiftin, biri 9 diğeri 7 yaşında olan iki çocukları için sık sık bir araya geldikleri biliniyor. Hatta boşanma sonrası Jennifer Lawrence ile kısa bir ilişki yaşayan Chris Martin’in bu ilişkisinin bitme nedeni olarak da eski eşiyle çok sık görüşmesi gösterilmişti. 

 

martin.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT