1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Popüler Dansçı ASENA yaptığı dans şovuyla Minsk kentini ısıttı...İş adamından kıvrak Asenaya Pırlanta kolye

Popüler Dansçı ASENA yaptığı dans şovuyla Minsk kentini ısıttı...İş adamından kıvrak Asenaya Pırlanta kolye

Popüler Dansçı ASENA yaptığı dans şovuyla Minsk kentini ısıttı...İş adamından kıvrak Asenaya Pırlanta kolye
A+A-

Popüler Dansçı ASENA yaptığı dans şovuyla Minsk kentini ısıttı...İş adamından kıvrak Asenaya Pırlanta kolyePopüler dansöz asena rusyada suudi iş adamının jesti ile sahneye çıktı ve herkesin içini ısıttı..

Ünlü dansçı asena  zengin işadamlarından olan suudi özkanın özel davetlesi olarak Rusya'da çıktığı sahnede Rusların içini ısıttı. Güzel dansçı Asena yaptığı dans şowları ile herkesi büyüledi adeta..Güzel dansçı Asena'dan muhteşem dans şowu...Popüler dansöz asena rusyada suudi iş adamının jesti ile sahneye çıktı ve herkesin içini ısıttı..

İşadamı Suudi Özkan'ın davetlisi olarak Rusya'nın Minsk kentine giden Asena, Suudi Özkan'a ait olan otel' de sahne alarak Rusya'nın buz gibi havasını danslarıyla ısıttı. "ASENA'YA DESTEK VERECEĞİM" Özkan, sahnede inanılmaz bir gösteri sunan Asena'ya Pırlanta kolye hediye ederek inanılmaz bir jest yaptı. Ünlü oryantal Asena aldığı bu güzel hediye karşısında duygusal anlar yaşarken Suudi Özkan, "Ruslar Asena'yı çok seviyor. Asena dünya çapında bir isim. Bu nedenle onun her organizasyonda sahne alması lazım. Ben de ona her türlü desteği vereceğim. Asena Makedonya'daki Hotel'e çok şans getirdi" dedi.

asena.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT