1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Popiler 'O' isim ve Aysel Yolaçan birlikte...

Popiler 'O' isim ve Aysel Yolaçan birlikte...

Popiler 'O' isim ve Aysel Yolaçan birlikte...
A+A-

Bir dönemlerin popiler ismi olan Beşiktaş'ın eski Başkanı Serdar Bilgili'ye babalık şoku.Aysel Yolaçan'nın çocuk iddiası biranda Tüekiye gündemine oturdu.Popiler 'O' isim ve Aysel Yolaçan birlikte...

Eski Beşiktaş'ın eski Başkanı Serdar Bilgili'ye beklenmedik şok haber onu sarstı.Aysel Yolaçan, katıldığı bir televizyon programında 8 yaşındaki kızının babasının Serdar Bilgili olduğunu iddia etti.

 

 

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Bakırköy Aile Mahkamesi'ne avukatı aracılığı ile başvuruda bulunan Aysel Yolaçan gündeme bomba gibi düşen bir iddiada bulundu.Yolaçan, Bilgili'den hem kızını nüfusuna aldırması hem de 15 bin lira tedbir nafakası talebinde bulunmuştu.


 
Sabah'ın haberine göre dava kapsamında Sabah saatlerinde Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na giden Bilgili, bir süre kaldıktan sonra Yeni Bosna Adli Tıp Kurumu'na geldi. Adli Tıp girişinde Deniz Seki için bekleyen gazetecileri gören Bilgili yüzünü kapşonuyla kapattı.

Bilgili'nin babalık testi için geldiği öğrenildi. Bilgili Adli Tıp Kurumu'nda bir süre kaldıktan sonra makam otomobiliyleayrıldı.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT