1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Pop Sanatçısı Atiye Van'da Hayranlarını Çoşturdu

Pop Sanatçısı Atiye Van'da Hayranlarını Çoşturdu

Pop Sanatçısı Atiye Van'da Hayranlarını Çoşturdu
A+A-

Van Ticaret ve Sanayi Odası, yerel piyasanın canlanması ve ilimizin bölgenin alışveriş merkezi haline gelmesi amacı ile Van Shoppıng Fest kapsamında Konserler devam ediyor.


İlhan Siyahtaş

İskele Caddesi Van TSO önünde verilen konsere halkın büyük ilgisi vardı. Konserde Sahne alan pop sanatçısı Atiye, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Van’da 15 Mart’ta başlayan ve  5 Nisan’da son bulacak olan ‘Alışveriş Günleri’ kapsamında İskele Caddesi Van TSO önünde düzenlenen konserde Atiye sahne aldı.

 Seslendirdiği şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Atiye ve ekibi, Van’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Konser alanını dolduran Pop Sanatçısı Atiye hayranları şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendi.

Konser sonunda Van TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Karaman tarafından sanatçıya çiçek takdim edildi.

Atiye Hayranlırının sanatçıya daha yakın olmak için güvenlik bariyerlerini zorlamaları  zaman zaman izdihama neden oldu. Konser için alınan güvenlik önleminin yetersiz olması kısa sürelide olsa paniğe neden oldu. 

Havai fişek gösterisinin de yapıldığı konser yaklaşık iki saat sürdü.

Konser sonrası dağılan halk çarşı merkezine geldi. Çarşı merkezine gelen kalabalık bir grup slogan atmaya başlayınca polis sözlü olarak müdahalede bulundu ve grup olaysız bir şekilde dağıtıldı. 

A+A-

HABERE YORUM KAT

2 Yorum