1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Pondexter, 10 Gün Sonra Takıma Katılabilecek

Pondexter, 10 Gün Sonra Takıma Katılabilecek

Pondexter, 10 Gün Sonra Takıma Katılabilecek
A+A-

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'nın Galatasaray ile dün oynadığı Türkiye Kupası finalinin ardından sakatlanan ve sol elinde kesik meydana gelen Cappie Pondexter'ın 10 gün sonra takımla birlikte çalı

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'nın Galatasaray ile dün oynadığı Türkiye Kupası finalinin ardından sakatlanan ve sol elinde kesik meydana gelen Cappie Pondexter'ın 10 gün sonra takımla birlikte çalışmalara başlayabileceği bildirildi.
Cappie Pondexter, dün akşam saatlerinde Göztepe Medical Park Hastanesi'nde, sol elinden, bir operasyon geçirdi. 45 dakika süren operasyonu gerçekleştiren Fenerbahçe Spor Kulübü Basketbol Şubesi Doktoru Doç. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu, her şeyin yolunda gittiğini ve Cappie'nin durumunun iyi olduğunu söyledi. FB TV'ye konuyla ilgili açıklama yapan Doç.Dr. Beyzadeoğlu şunları söyledi:
"Oyuncunun sol elinin dış tarafında bir kas kesisi mevcuttu. İçerideki yabancı cisimleri temizledik. Bu kas ve oradaki ufak bir duyu sinirinde kesi vardı, bunları tamir ettik. Her şey çok yolunda gitti, kendisi gayet iyi durumda. Şanslı sayılabilecek bir yerden yaralanmış. Çünkü daha da kötü bir yara olabilirdi. Henüz konuşmak için erken ama sanıyorum 10 gün içinde tekrar takımla birlikte olmasını sağlayacağız. Şu anda her şey yolunda gidiyor."
(BÇ-BÇ-S)

07.01.2013 11:32:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT