1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pomem Öğrencilerinden Gazilere Şükran Ziyareti

Pomem Öğrencilerinden Gazilere Şükran Ziyareti

Pomem Öğrencilerinden Gazilere Şükran Ziyareti
A+A-

Mersin Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü (POMEM) öğrencileri, Mersin'in düşman işgalinde kurtuluşunun yıldönümünde gazileri unutmadı. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Mersin Şubesi'ni ziyaret eden

Mersin Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü (POMEM) öğrencileri, Mersin'in düşman işgalinde kurtuluşunun yıldönümünde gazileri unutmadı. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Mersin Şubesi'ni ziyaret eden POMEM öğrencileri, gazilere şükranlarını sundular.
POMEM Müdürü Çetin Çelik, Şube Müdürü Hüseyin Cüneydioğlu ve Komiser Yardımcı Ergin Cenay ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette, polis adayı öğrencilere teşekkür eden Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Kemal Cındız, öğrencilerin bu kadirşinas davranışlarının kendilerini onurlandırdığını söyledi. Cındız, polis adaylarına Kore Savaşı ve Kıbrıs Barış Harekatı'na katılan gazilerin nasıl bir mücadele sergilediklerini anlattı.
POMEM öğrencilerinden Fatih Dönder ise bağımsızlığı var olmanın yegane koşulu olarak kabul etmiş ve Türk tarihinde destanlar yazmış şehit ve gazilerin birer onur abidesi olduklarını vurguladı. POMEM öğrencisi Caner Karakoç da gazilere 'Çanakkale' şiirini okudu. Ziyarette karşılıklı hediyeler de verildi.
(KYM-Y)

05.01.2013 15:07:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT