1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polisten Uyarıcı Yeni Yıl Tebriği

Polisten Uyarıcı Yeni Yıl Tebriği

Polisten Uyarıcı Yeni Yıl Tebriği
A+A-

Mersin Emniyet Müdürlüğü, içerisinde, asayiş yönünden yaşabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyarıcı bilgilerin yer aldığı yeni yıl tebriği dağıttı. Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asay

Mersin Emniyet Müdürlüğü, içerisinde, asayiş yönünden yaşabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyarıcı bilgilerin yer aldığı yeni yıl tebriği dağıttı.
Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan 10 bin adet yeni yıl tebrik kartı, motorize ekipler tarafından kent merkezindeki iş yeri ve evlere dağıtıldı. Üzerinde 'Sizin ve ailenizin yeni yılınızı kutlar, 2013'ün size ve tüm sevdiklerinize güvenli bir yıl olmasını dileriz' yazılı yeni yıl tebrik kartında, ayrıca yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında vatandaşların dikkatli olmaları istendi. Vatandaşların yeni yılının kutlandığı tebrik kartında, 'alış veriş merkezlerinde, kafe ve restoranlarda çantalarını bıraktıkları yerlere dikkat etmeleri, park ettikleri otolarında değerli eşya bırakmamaları, evden ayrılırken kapı ve pencerelerin kilitlenmesi' gibi uyarıcı bilgiler de yer aldı. Bunun yanında yaşanabilecek her hangi bir olumsuzluk karşısında ücretsiz olan '155 polis imdat' telefonunun aranılması istendi.
(HSK-Y)

31.12.2012 13:56:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT