1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polisten Temizlik Firmasına Baskın Ferhat Akgün Tekirdağ

Polisten Temizlik Firmasına Baskın Ferhat Akgün Tekirdağ

Polisten Temizlik Firmasına Baskın  Ferhat Akgün    Tekirdağ
A+A-

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri 'İhaleye fesat karıştırmak ve yolsuzluk' iddiasıyla Trakya Tem isimli temizlik şirketine baskın yaptı. 8 ayrı adrest

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri 'İhaleye fesat karıştırmak ve yolsuzluk' iddiasıyla Trakya Tem isimli temizlik şirketine baskın yaptı. 8 ayrı adreste 7 saat süren aramaların ardından polis ekipleri, şirketin evraklarına el koydu.
Edinilen bilgiye göre Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri savcılıktan aldığı arama kararı doğrultusunda 'İhaleye fesat karıştırmak ve yolsuzluk' iddiasıyla, Trakya Tem temizlik şirketine sabah saatlerinden baskın yaptı. Firmanın bulunduğu bina ile sahipleri ve çalışanlarına ait 8 ayrı adrese eş zamanlı baskın yapan polis ekipleri, firmaya ait evrak ve dosyalara el koydu. 7 saat süren aramaların sonunda gözaltına alınan olmazken, çok sayıda evrak incelenmek üzere Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Evrakların incelenmesinin ardından operasyonun genişleyeceği kaydedildi.

07.12.2012 18:16:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT