1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polisten Öğrencilere Broşürlü Uyarı

Polisten Öğrencilere Broşürlü Uyarı

Polisten Öğrencilere Broşürlü Uyarı
A+A-

Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 2013 stratejik çalışma planı uygulaması çerçevesinde öğrencilere uyarı broşürleri dağıttı. Yarı yıl tatilinin tamamlanmasının ardından ders zilinin çalmasıyla

Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 2013 stratejik çalışma planı uygulaması çerçevesinde öğrencilere uyarı broşürleri dağıttı.
Yarı yıl tatilinin tamamlanmasının ardından ders zilinin çalmasıyla birlikte gençlere yönelik çalışmalarını yoğunlaştıran İlçe Emniyet Müdürlüğü, okul önlerinde öğrencileri kötü niyetli şahıslara karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Kula İlçel Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Büro Amirliği, gençlerden uyuşturu tuzaklarına dikkat etmesini istedi. Uyuşturucu ve uyarıcı madde pazarlayıcılarına yönelik uyarıcı bilgilerin yer aldığı, anne ve babalardan çocuklarının kötü emel besleyen şahıslara ve uyuşturucu tacirlerine karşı dikkatli olmalarını isteyen broşürler dağıtıldı.
Sabahın erken saatlerde okula giden öğrenciler broşür dağıtan polisleri dikkatle dinlerken, aileler bu uygulamadan memnun olduklarını belirterek, okullardaki güvenliğin sağlanması için de özveri gösteren polislere teşekkür ettiler.
(HY-ERG-Y)

12.02.2013 09:23:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT