1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polisten Emniyet Kemeri Takan Sürücülere Araç Kokusu (Fotoğraflı

Polisten Emniyet Kemeri Takan Sürücülere Araç Kokusu (Fotoğraflı

Polisten Emniyet Kemeri Takan Sürücülere Araç Kokusu      (Fotoğraflı
A+A-

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Waldorf Caddesi üzerinde yaptığı uygulamada emniyet kemeri takan sürücülere araç kokusu hediye etti.Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürl

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Waldorf Caddesi üzerinde yaptığı uygulamada emniyet kemeri takan sürücülere araç kokusu hediye etti.
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ile Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Waldorf Caddesi üzerinde yapmış olduğu uygulamada, emniyet kemeri takan sürücülere araç kokusu ve bilgilendirme broşürleri, emniyet kemeri takmayan sürücülere ise sadece bilgilendirici broşür hediye etti.
Waldorf Caddesi'nde yaptığı uygulamada emniyet kemeri takan sürücülere araç kokusu hediye eden emniyet ekipleri sürücülere emniyet kemeri taktıkları için teşekkür ederek hediyelerini verdi. Emniyet Kemeri takmayan sürücülere ise, emniyet kemerinin önemin hatırlatarak mutlaka kullanmaları gerektiğini hatırlattı.
Sürücülerden Bahadır Yatıkçı yapılan uygulamanın çok güzel olduğunu, emniyet kemerinin kaza sırasında insan hayatını kurtaran en büyük etken olduğunu söyledi.
(ŞG

19.02.2013 13:25:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT