1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polisten "cinsel Hap" Operasyonu

Polisten "cinsel Hap" Operasyonu

Polisten cinsel Hap Operasyonu
A+A-

İstanbul Tahtakale'de 10 ayrı iş yerine düzenlenen operasyonda, bin kutunun üzerinde sahte ve kaçak cinsel gücü artıran hap, sprey ve damla ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kardeş gözaltına alındı. İst

İstanbul Tahtakale'de 10 ayrı iş yerine düzenlenen operasyonda, bin kutunun üzerinde sahte ve kaçak cinsel gücü artıran hap, sprey ve damla ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kardeş gözaltına alındı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul Tahtakale'de Karagül ve Tahtakale iş hanlarında 10 ayrı iş yerine operasyon düzenledi. Karagül iş hanında cep telefonu tamircisi tabelası ile kamufle edilen iş yerinde, bin kutunun üzerinde cinsel gücü artıran hap, sprey ve damla ele geçirildi. İlaçların arasında aynı zamanda cinsel gücü arttıran kahve ve şekerlemelerin olduğu görüldü. Operasyonda 3 kardeş gözaltına alındı. Ele geçirilen kaçak ilaçlar, polis tarafından toplanarak emniyete götürüldü.
Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, yaklaşık bir ay önce yine merdiven altlarında üretilen ve kaçak yollardan ülkeye sokulan cinsel gücü arttırıcı ilaçlara yönelik operasyon yapmış ve piyasa değeri 600 bin TL'yi bulan yaklaşık 300 bin kutu sahte ilaç ele geçirmişti.
(MA-ÇK-OK-Y)

09.01.2013 14:02:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT