1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polisler, Öğrencileri Yalnız Bırakmadı

Polisler, Öğrencileri Yalnız Bırakmadı

Polisler, Öğrencileri Yalnız Bırakmadı
A+A-

Kilis Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Oylum Mahallesindeki Halit Refik İlköğretim Okulunda karne sevincine ortak oldu. Okul yönetimi tarafından hazırlanan ve Kilis Emniyet

Kilis Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Oylum Mahallesindeki Halit Refik İlköğretim Okulunda karne sevincine ortak oldu.
Okul yönetimi tarafından hazırlanan ve Kilis Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar'ın da katıldığı program akabinde sınıf birincilerine Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından hediyeler dağıtıldı. Ayrıca okuldaki tüm öğrencilere de dergi ve kalem dağıtılarak bu mutlu günlerine ortak olundu.
Okul birincilerini tebrik eden İl Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar, öğrencilerin yarıyıl tatillerini dinlenerek ve kitap okuyarak geçirip ikinci yarıyıla daha zinde bir şekilde başlamalarını tavsiye etti.
Bilahare okul müdürü Yılmaz Kaçmaz'a nezaket ziyaretinde bulunan İl Emniyet Müdürü Akpınar ve TDP Şube personeli okul müdüründen öğrencilerin her olumlu davranışına ilişkin elde ettikleri puanlarla çeşitli hediyelere sahip olmaları yönünde uyguladıkları motivasyon yönteminin sonuçları hakkında bilgi aldılar.
(MAD-MAD-Y)

26.01.2013 08:49:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT