1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polisgücü Hokey Takımı, Emniyet Müdürü Aydın'ı Ziyaret Etti

Polisgücü Hokey Takımı, Emniyet Müdürü Aydın'ı Ziyaret Etti

Polisgücü Hokey Takımı, Emniyet Müdürü Aydını Ziyaret Etti
A+A-

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Hilmi Tütüncüler, yönetim kurulu üyeler,i Polisgücü Spor Kulübü Hokey Takımı Antrenörü ve sporcular, Emniyet Müdürü Ömer Aydın'ı makamında ziyaret etti. Türk

Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Hilmi Tütüncüler, yönetim kurulu üyeler,i Polisgücü Spor Kulübü Hokey Takımı Antrenörü ve sporcular, Emniyet Müdürü Ömer Aydın'ı makamında ziyaret etti.
Türkiye Süper Ligi Salon Hokey Şampiyonası 2012-2013 sezonunu 24 puan toplayarak Türkiye Şampiyonu olan Polisgücü Spor Kulübü Hokey Takımı, şampiyonluk sevincini Emniyet Müdürü Ömer Aydın ile paylaşarak, şampiyonluk kupasını takdim etti. Emniyet Müdürü Ömer Aydın, Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Hokey Takımı'nın Türkiye Süper Ligi Salon Hokey Şampiyonası'nı birinci sırada tamamlayarak şampiyon olmasından dolayı memnun olduğunu söyledi. Bu başarının azim ve inançla yapılan çalışmaların bir neticesi olduğunu belirten Aydın, Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Hokey Takımı'nın ülkemizi Avrupa'da temsil edecek olmasından dolayı gurur duyduğunu söyledi. Aydın, başta Kulüp Başkanı Hilmi Tütüncüler olmak üzere emeği geçen herkesi ve sporcuları kutlayarak, başarılarının devamını diledi.
(MDC-Y)

13.02.2013 12:49:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT