1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polisevi Kantini Spor Salonuna Çevrildi

Polisevi Kantini Spor Salonuna Çevrildi

Polisevi Kantini Spor Salonuna Çevrildi
A+A-

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polisevi kantini, spor salonuna çevrildi. Şanlıurfa Polisevi'nde, spor salonunun açılışına katılan Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, açılış kurdelesin

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polisevi kantini, spor salonuna çevrildi.
Şanlıurfa Polisevi'nde, spor salonunun açılışına katılan Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, açılış kurdelesini eşi Zübeyde Likoğlu ve spor solununda emeği geçen kadınların kesmesini istedi.
Açılışın ardından konuklara ve basına spor salonunun tanıtımını yapan İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, "Bir süre önce kantin olarak kullanılan bölüme tadilat yaparak emniyetimize mensup arkadaşlarımızın isteği üzerine burayı spor salonuna, sauna ve hamama dönüştürdük. Çok arzu edilen, güvenilir, hijyenik ortamda öncelikle bayanlara hizmet edebilecek bir spor salonu yaptık. Vali Celalettin Güvenç'in ciddi katkıları ve destekleriyle buranın yapılandırılması ve tadilatı gerçekleştirildi. Spor aletlerinde kısmi eksiklerimiz var. Onu da en kısa zamanda tamamlayıp personelimizin ve halkın hizmetine sunacağız. İnanıyorum ki burası hem halkımızın hem de personelimizin güvenli bir şekilde spor yapabileceği mekan olacak. Polisevi sadece polislerin hizmet aldığı bir yer değil, halkımızın hizmet aldığı yer olacak" ifadelerini kullandı.
Likoğlu, daha sonra bazı spor aletlerini kullanarak tanıtımını yaptı.
(RÇ-SO-Y)

09.01.2013 17:57:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT