1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polise Vatandaş Desteği Sürüyor

Polise Vatandaş Desteği Sürüyor

Polise Vatandaş Desteği Sürüyor
A+A-

Antalya'nın Alanya ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği'nin broşür dağıtım çalışmalarına vatandaşın desteği sürüyor. Alanya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik

Antalya'nın Alanya ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği'nin broşür dağıtım çalışmalarına vatandaşın desteği sürüyor.
Alanya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri tarafından hazırlatılan 'Güvenlik Taahütnamesi ve Polis Para İstemez' konulu broşürlerin dağıtımına devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde bir seminerde tanıştığı polis memurunun tek başına 8 bin broşür dağıtacağını duyarak polise yardıma koşan 19 yaşındaki Ayşe Mine Karaçomak'ın bir dayanışma örneği sergilediğini söyleyen 35 yaşındaki Abdurrahman Er de Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek polise destek olmak istediğini söyledi.
Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde işçi olarak çalışan Abdurrahim Er, "Polisimizin gayret ve çabalarını gören 19 yaşındaki Ayşe Mine Karaçomak'ın destek olması beni duygulandırdı. Basında çıkan haberin ardından ben de kendi çapımda polisimize destek olmak istedim. En azından kendi mahallemdeki vatandaşları bilinçlendirmek için onlara yardımcı olacağım" dedi.
Alanya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği'nin düzenlediği bilgilendirme seminerine katılan 19 yaşındaki Ayşe Mine Karaçomak, bir polisin binlerce broşürü tek başına dağıtmasından etkilenerek yardımcı olmak istemişti. Genç kızın talebi, gerekli izinler alındıktan sonra olumlu bulunmuş ve Karaçomak polislerle birlikte broşür dağıtmaya başlamıştı.
(AB-SK-Y)

17.12.2012 12:59:24 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT