1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polise Bıçakla Saldıran Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı

Polise Bıçakla Saldıran Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı

Polise Bıçakla Saldıran Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı
A+A-

Malatya'da hırsızlık suçlamasıyla gözaltına alınmak istenirken bıçakla 4 polisi yaralayan şüpheli ve yanındaki 2 kişi tutuklandı. Mağazalarda hırsızlık yaptıkları şüphesiyle aranan O.Ö., Y.M. ve Ş.M.

Malatya'da hırsızlık suçlamasıyla gözaltına alınmak istenirken bıçakla 4 polisi yaralayan şüpheli ve yanındaki 2 kişi tutuklandı.
Mağazalarda hırsızlık yaptıkları şüphesiyle aranan O.Ö., Y.M. ve Ş.M., Hanımınçiftliği beldesinde kaldıkları evde gözaltına alınmak istenirken, şahıslardan O.Ö. ekibe Rambo bıçağı ile saldırmıştı. Saldırıda polis memuru B.E. omzundan derin yara alırken, diğer 3 polis memuru ise hafif yaralanmıştı.
Olaydan sonra 22 olaydan sabıkalı Y.M., 5 olaydan sabıkalı Ş.M. ve 7 olaydan sabıkalı O.Ö. gözaltına alınmıştı. Asayiş Şube'deki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen 3 şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Bu arada hırsızlık şüphelilerinin kaldığı evde yapılan kontrolde, satışa hazır vaziyette yaklaşık 20 küçük paket esrar ile 8 adet uyuşturucu hap ele geçirilmişti.
(BK-GS-Y)

11.01.2013 16:54:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT