1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Polis sorgusunda serbest kalanların sayısı 9’a çıktı

Polis sorgusunda serbest kalanların sayısı 9’a çıktı

Polis sorgusunda serbest kalanların sayısı 9’a çıktı
A+A-

Önceki gün 'ihale yolsuzluğu' ve 'rüşvet' iddiasıyla düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan şüphelilerden biri daha emniyetten serbest bırakıldı.

Önceki gün Ankara ve İstanbul’da 'ihale yolsuzluğu' ve 'rüşvet' iddiasıyla düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan şüphelilerden biri daha emniyetten serbest bırakıldı.
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü yolsuzluk ve rüşvet iddiası ile 17 Aralık’ta üç bakanın oğlu ve işadamlarının da aralarında olduğu İstanbul merkezli operasyonda gözaltına alınan zanlılardan Hüseyin Uçar da serbest bırakıldı. Cumhuriyet savcısının talimatı ile gece serbest kalan 8 zanlıdan kısa süre sonra polis tarafından tutuksuz yargılanmak üzere polis tarafından salıverilen Uçar, sağlık kontrolü için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.
 

Hüseyin Uçar, yapılan kontrollerin ardından serbest kalan şüpheli sayısı 9’a çıktı. Uçar, basın mensuplarınca yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı.

Daha önce de emniyetten Kemal Arslan, Murat Cansunar, Yılmaz Çelik, Suphi Vurgeç, Bilir Vakıf Yarımağan, Faruk Altunbay, Bahattin Kuş ve Ahmet Fikri Okumuş serbest bırakılmıştı.

A+A-

HABERE YORUM KAT