• BIST

  110.248
 • ALTIN

  155,354
 • DOLAR

  3,8262
 • EURO

  4,5259
 1. HABERLER

 2. YEREL

 3. Polis Soba Zehirlenmelerine Karşı Halkı Bilgilendiriyor
Polis Soba Zehirlenmelerine Karşı Halkı Bilgilendiriyor

Polis Soba Zehirlenmelerine Karşı Halkı Bilgilendiriyor

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü tarafından, meydana gelebilecek olası soba zehirlenmelerinin önüne geçebilmek amacıyla, özellikle soba ile ısınan mahalleler

A+A-
Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü tarafından, meydana gelebilecek olası soba zehirlenmelerinin önüne geçebilmek amacıyla, özellikle soba ile ısınan mahallelerde vatandaşlar zehirlenmelere karşı bilgilendirildi.
Osmaniye il merkezindeki Yunus Emre ve Yaveriye mahallelerinde düzenlenen ve mahalle sakinlerinin katılımı ile yapılan bilgilendirme toplantılarında, soba zehirlenmelerine karşı alınacak tedbirler ve dikkat edilmesi gerekenler, genel güvenlik ve hırsızlık suçlarına karşı alınacak tedbirler hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Toplantıya katılan mahalle sakinlerine "Soba Zehirlenmeleri ve Alınacak Önlemler" konulu broşür dağıtımı da yapıldı.
Ayrıca toplantıya katılan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevlisi tarafından da soba zehirlenmelerine karşı alınacak tedbirler ve dikkat edilmesi gereken konular ile soba yakılması ve baca temizliği hakkında teknik bilgiler verildi.
(ACK-Y)

02.01.2013 14:53:10 TSI

HABERE YORUM KAT