1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polis, Sarıa Sıerra'nın Yeni Görüntülerine Ulaştı İstanbul

Polis, Sarıa Sıerra'nın Yeni Görüntülerine Ulaştı İstanbul

Polis, Sarıa Sıerranın Yeni Görüntülerine Ulaştı  İstanbul
A+A-

Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul'da kaybolan ABD'li kadın turist Sarai Sierra'yı arama çalışmaları devam ederken, polisler Taksim'deki güvenlik kameralarından Sierra'nın en son 21 Ocak günü saat

Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul'da kaybolan ABD'li kadın turist Sarai Sierra'yı arama çalışmaları devam ederken, polisler Taksim'deki güvenlik kameralarından Sierra'nın en son 21 Ocak günü saat 11.33'teki bir görüntüsüne ulaştı.
İstanbul emniyeti, fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul'da kaybolan ABD'li kadın turist Sarai Sierra'yı bulmak için seferber oldu. Yaklaşık 260 Güven Timi 24 saat çalışarak Taksim'den Galata Köprüsü arasındaki yüzlerce güvenlik kamerasını incelemeye aldı. Güven Timleri topladıkları görüntüleri merkeze gönderirken, görüntüler emniyette tek tek inceleniyor. Bu sırada incelemeler sırasında fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul'da kaybolan ABD'li kadın turist Sarai Sierra'nın en son 21 Ocak günü saat 11.33'teki bir görüntüsüne ulaşıldı. Görüntüde ABD'li kadının başında şapka olmadığı belirtildi.
Öte yandan, Sarıa Sierra'nın kredi kartları dökümleri incelemek içinde çalışma başlatılırken, polisler kredi kartlarının dökümlerinin Amerika'dan gelmesini bekliyor.
(ET-ÖK-Y)

31.01.2013 14:56:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT