1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polis, Sarayburnu'nda Dehlizleri Tek Tek İnceliyor

Polis, Sarayburnu'nda Dehlizleri Tek Tek İnceliyor

Polis, Sarayburnunda Dehlizleri Tek Tek İnceliyor
A+A-

ABD'li Sarai Sierra'nın ölü bulunduğu Sarayburnu'ndaki surlarda inceleme sürüyor. Polis, Sierra'nın ölümündeki sır perdesini aralamak için cesedinin bulunduğu yerdeki dehlizleri tek tek inceliyor. Tat

ABD'li Sarai Sierra'nın ölü bulunduğu Sarayburnu'ndaki surlarda inceleme sürüyor. Polis, Sierra'nın ölümündeki sır perdesini aralamak için cesedinin bulunduğu yerdeki dehlizleri tek tek inceliyor. Tatil için geldiği İstanbul'da ölü bulunan ABD'li Sarai Sierra için başlatılan çalışmalar devam ediyor.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri ile ilgili birimlerin görevli memurlarından oluşan 25 kişilik polis grubu, Sarai Sierra'nın ölü bulunduğu Sarayburnu'nda incelemelerini genişletti. Cankurtaran ile Sarayburnu arasında kalan geniş arazide yoğun bir çalışma yürüten emniyet ekipleri, surların içinde ve dibinde bulunan dehlizlerin üzerine yoğunlaştı. Dehlizlerde delil arayan ekipler, bazı noktaları emniyet şeridi ile çevirdi. İnceleme alanını Topkapı Sarayı ile Gülhane Parkı'nın dibine kadar genişleten emniyet güçlerinin bugün çalışmaları sonlandırması bekleniyor.
(MA-ÇK-HO-Y)

05.02.2013 10:38:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT