1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polis Otomobil Hırsızlarının Peşine Düştü

Polis Otomobil Hırsızlarının Peşine Düştü

Polis Otomobil Hırsızlarının Peşine Düştü
A+A-

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde, çalıntı otomobille kaçan dört şüpheliyle polis arasında yaşanan kovalamaca nefes kesti. Kaçtıkları otomobil ile ara sokaklarda park halindeki araçlara çarpan şüphelile

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde, çalıntı otomobille kaçan dört şüpheliyle polis arasında yaşanan kovalamaca nefes kesti. Kaçtıkları otomobil ile ara sokaklarda park halindeki araçlara çarpan şüpheliler, gecenin karanlığından faydalanarak izlerini kaybettirdi.
Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği'ne müracaat eden bir şahıs, 34 VCH 60 plakalı aracının çalındığını söyledi. Aracın akşam saatlerinde MOBESE tarafından şehir merkezinde fark edilmesi üzerine, polis ekipleri harekete geçti. Şehir merkezinde bir müddet kovalanan araç, daha sonra Hacıoğlu Mahallesinde ara sokaklara daldı. Polise yakalanmamak için süratli bir şekilde ilerleyen araç, sokak üzerinde park halindeki araçlara çarptı. Çarpmanın etkisiyle araçlarda maddi hasar meydana gelirken, kaçan aracın lastikleri patladı. Aracın hareket kabiliyetini yitirmesi üzerine şüpheliler yaya olarak kaçarak gecenin karanlığında kayıplara karıştı.
Sokak ortasında kalan araç, olay yeri ekiplerince incelenmek üzere çekici vasıtasıyla emniyet bahçesine çekildi. Polis, kaçan zanlıların yakalanması için çalışma başlattı.
(RKO-RKO-HO-Y)

01.01.2013 15:05:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT