1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polis Müdüründen Personeline Doğum Günü Sürprizi

Polis Müdüründen Personeline Doğum Günü Sürprizi

Polis Müdüründen Personeline Doğum Günü Sürprizi
A+A-

Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan Ocak ayı doğumlu 4 polis memuruna sürpriz yaparak "doğum günü tebrik kartı" verdi. Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen tör

Saruhanlı İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan Ocak ayı doğumlu 4 polis memuruna sürpriz yaparak "doğum günü tebrik kartı" verdi.
Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen törende Müdür Balaban, Ocak ayı içerisinde dünyaya gelen Komiser Muzaffer Ay ile polis memurları Hayrettin Akcağız, Yalçın Şengül ve Durmuş Deri'nin doğum günlerini kutlayarak tebrik kartı verdi. Balaban, törende yaptığı konuşmada personelin moral ve motivasyonunu artırmak için böyle bir uygulama başlattıklarını, bundan böyle doğum olan her personele tebrik kartı vereceklerini kaydetti. Polise memurlarına verilen ve Emniyet Müdürü Balaban'ın imzasını taşıyan tebrik kartında şu ifadeler yer alıyor: "Doğum gününüzü teşkilatım ve şahsım adına kutlar, daha nice yıllar ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar içerisinde geçirmeni temenni ederim."
(SD-ERG-Y)

28.01.2013 15:55:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT