1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polis, Metal Dedektörlerle Sierra'nın Talbet Bilgisayarını Arıyor

Polis, Metal Dedektörlerle Sierra'nın Talbet Bilgisayarını Arıyor

Polis, Metal Dedektörlerle Sierranın Talbet Bilgisayarını Arıyor
A+A-

ABD'li turist Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu Sarayburnu'nda polis, metal dedektörlerle aramalara başladı. Olay yeri inceleme ekiplerinin, genç kadının henüz bulunamayan cep telefonu ve tablet bi

ABD'li turist Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu Sarayburnu'nda polis, metal dedektörlerle aramalara başladı. Olay yeri inceleme ekiplerinin, genç kadının henüz bulunamayan cep telefonu ve tablet bilgisayarını aradığı öğrenildi.
Tatil için geldiği İstanbul'da öldürülen ABD'li turist Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu Sarayburnu'nda polisin incelemeleri yeniden başladı. Dün akşam havanın kararmasıyla çalışmalarına ara veren Olay Yeri İnceleme ekipleri, sabahın ilk ışıklarıyla genç kadının cesedinin bulunduğu bölgeye geldi. 2 gündür polisin devam eden çalışmalarında bugün metal dedektörleri de devreye girdi. Olay Yeri İnceleme ekiplerinin üç ayrı metal dedektörü ve eğitimli köpek yardımıyla Sarai Sierra'nın henüz bulunamayan cep telefonu ve tablet bilgisayarının aradığı öğrenildi. Belediye ekipleri de polisin çalışmalarını kolaylaştırmak için surların içerisindeki otları temizledi.
Polisin olay yerindeki incelemesi sürüyor.
(MA-ÖFA-Y)

04.02.2013 10:50:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT