1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polis Katilinin 'karar Duruşması' Ertelendi Erzurum

Polis Katilinin 'karar Duruşması' Ertelendi Erzurum

Polis Katilinin karar Duruşması Ertelendi  Erzurum
A+A-

Erzurum Birinci Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 20 yıl hapis cezası istemiyle yargılanan polis katili güvenlik görevlisinin karar duruşması ileri bir tarihe ertelendi. K

Erzurum Birinci Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 20 yıl hapis cezası istemiyle yargılanan polis katili güvenlik görevlisinin karar duruşması ileri bir tarihe ertelendi.
Katil zanlısı Selim K. hakkında İstanbul Adli Tıp Kurumu 4. İhtisas Kurumu tarafından istenen raporda, Selim K. hakkında tanzim edilen 1.10.2012. 12.11.2012 günü Akıl ve ruh sağlığının yerinde olduğundan ceza ehliyetini engelleyecek herhangi bir bulguya rastlanılmadığını yönünde rapor verilmişti.
Erzurum'da geçtiğimiz 3 Ocak'ta merkez Aziziye ilçesindeki TOKİ konutlarında meydana gelen ve polis memuru Suat Orak'ı bıçaklayarak öldüren 36 yaşındaki Selim K.'ın yargılanmasına Erzurum Birinci Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. Selim K. hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 20 yıl hapis cezası istendi.
Bugün görülen ve karara çıkması beklenen cinayet davasında güvenlik görevlisi Selim K. konuşmazken, dosyadaki, eksikliklerin giderilmesi için ileri bir tarihe ertelendi.
(AA-AT-AŞ-Y)

24.01.2013 12:43:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT