1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Polis, Çocuklar Sokağa Çıkınca Operasyonu Durdurdu

Polis, Çocuklar Sokağa Çıkınca Operasyonu Durdurdu

Polis, Çocuklar Sokağa Çıkınca Operasyonu Durdurdu
A+A-

Gaziantep'te, polis uyuşturucu operasyonunu başlatacağı sırada zanlıların çocukları sokağa çıkınca operasyon durduruldu. Şeker verilen çocuklar bölgeden uzaklaştırılırken operasyon başladı. Gaziant

Gaziantep'te, polis uyuşturucu operasyonunu başlatacağı sırada zanlıların çocukları sokağa çıkınca operasyon durduruldu. Şeker verilen çocuklar bölgeden uzaklaştırılırken operasyon başladı.
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde uyuşturucu tacirlerine yönelik bir operasyon başlattı. Operasyon kapsamında iki şüpheliyi takibe alan polis, şüphelileri yakalamak için düğmeye bastı. Sokağa çıkan zanlının çocuklarını gören polisler operasyonu durdurdu. Çocukların yaşanacak olayları görmemesi için beklemeye başlayan polis, birim amirleri tarafından telsizle uyarılarak çocuklara bakkaldan şeker alınarak olay yerinden bir süre uzaklaştırmalarını istedi. Bunun üzerine operasyon için gelen polis çocuklara şeker vererek olay yerinden uzaklaştırdı. Daha sonra operasyon için ikinci kez düğmeye basan polis, iki şüpheliyi gözaltına aldı. Daha sonra otomobildeki uyuşturucunun bulunması için narkotik köpeği Şili kullanıldı. Şili'nin tepki vermesi üzerine otomobilde 12 kilo 295 gram eroin ele geçirildi.
(HD-HO-Y)

30.11.2012 13:38:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT