1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pervari Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi

Pervari Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi

Pervari Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi
A+A-

Siirt'in Pervari İlçe Belediye Başkanlığı ile Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na (Türk-İş) bağlı Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (Belediye-İş) Siirt Şubesi tarafından

Siirt'in Pervari İlçe Belediye Başkanlığı ile Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na (Türk-İş) bağlı Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (Belediye-İş) Siirt Şubesi tarafından belediye çalışanlarıyla toplu sözleşme imzalandı.
Sözleşme imza törenine, Pervari Belediye Başkanı İsmail Bilen, sendika başkanı Halit Akınay, Belediye Mali Hizmetler Müdürü İlhan Kartal, sendika şube mali sekreteri İsmail Özer katıldı. Bilen, belediyenin mali durumunun göz önüne alınarak yapabilecekleri maksimum zammı verdiklerini söyledi. Bilen, "Gönül isterdi ki çalışanlarına daha yüksek bir zam vermekti. Ancak hizmetlerimizin de aksamaması için bu durumumuzu da düşünmek zorundayız" dedi. Sendika başkanı Halit Akınay da, başkan Bilen'in işçilerin haklarını almaları konusunda çok duyarlı davrandığını belirterek teşekkür etti.
(RÇ-YRT-Y)

01.02.2013 16:44:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT