1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Perşembe Belediye Başkanı Adaylığını Açıkladı

Perşembe Belediye Başkanı Adaylığını Açıkladı

Perşembe Belediye Başkanı Adaylığını Açıkladı
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesi Belediye Başkanı Rasim Miyanyedi, 2014 seçimlerinde belediye başkanlığına tekrar aday olacağını açıkladı. Perşembe Belediye Başkanı Rasim Miyany

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesi Belediye Başkanı Rasim Miyanyedi, 2014 seçimlerinde belediye başkanlığına tekrar aday olacağını açıkladı.
Perşembe Belediye Başkanı Rasim Miyanyedi, elinde projelerinin olduğunu ve bu projeleri gerçekleştirebilmek için 2014 seçimlerinde yeniden aday olacağını ifade etti. Başkan Miyanyedi, "Ben bugün belediye başkanıyım. Elimde çok projelerim var. Projelerim kısa zamanda bitmeyeceğine göre çalışmalarım devam edecektir. Seçimlerden sonrada devam edeceğinden dolayı, Perşembe beldesinin projesi ve işleri için, bu taşın altına elimi koydum. 2014 seçimlerinde Belediye Başkanlığına adayım. Perşembe için hizmetlerime devam edeceğim. Seçim sandıkta kazanılır ama, bu insanların teveccühüdür. Vatandaşıma inanıyorum. Seçimleri kazanıp çıkacağıma inanıyorum."dedi.
(SA-ÖA)

07.02.2013 16:48:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT