1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Perşembe Akşamı Bisikletçileri Perşembe'ye Temsilcilik Verdi

Perşembe Akşamı Bisikletçileri Perşembe'ye Temsilcilik Verdi

Perşembe Akşamı Bisikletçileri Perşembeye Temsilcilik Verdi
A+A-

"Perşembe Akşamı Bisikletçileri(PAB)" Ordu'nun Perşembe ilçesini ziyaret ederek, 40. temsilciklerini Perşembe'ye verdiler. 2007 yılında İzmir'de iki arkadaşın her hafta düzenli bisiklet turları yapm

"Perşembe Akşamı Bisikletçileri(PAB)" Ordu'nun Perşembe ilçesini ziyaret ederek, 40. temsilciklerini Perşembe'ye verdiler.
2007 yılında İzmir'de iki arkadaşın her hafta düzenli bisiklet turları yapmaya başlamaları ile oluşan Perşembe Akşamı Bisikletçileri, diğer illerdeki bisikletçilerin de katılması ile 39 ilde kurulan temsilciliğine bir yenisi daha ekleyerek 40. temsilciliğini Perşembe'ye verdi.
Perşembe ilçesini ziyaret eden Samsun, Ankara, İstanbul'dan yaklaşık 50 bisikletçi Karadeniz sahil yolunda gezinti yaptıktan sonra Perşembe Meydanı'nda yerel sanatçıların konser verdiği alanı ziyaret ederek burada etkinlikte en yavaş bisiklet kullanma yarışı yaptılar. Etkinlik bisikletçilerinde katılımıyla renkli görüntülere sahne olurken, Perşembe Belediye Başkanı Selami Çarkçı da etkinliğe katıldı.
Perşembe Belediye Başkanı Selami Çarkçı'nın da bisiklet kullandığı etkinlikte, PAB Grubu Başkanı Yasin Kurt katkılarından dolayı Başkan Selami Çarkçı'ya teşekkür etti.
(RCP-SLH-Y)

15.02.2013 15:26:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT