1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Pegasus Hava Yolları, Zafer Havalimanı'na Uçmaya Başlıyor Hüseyin Efe Kütahya

Pegasus Hava Yolları, Zafer Havalimanı'na Uçmaya Başlıyor Hüseyin Efe Kütahya

Pegasus Hava Yolları, Zafer Havalimanına Uçmaya Başlıyor  Hüseyin Efe    Kütahya
A+A-

Pegasus Hava Yolları'nın Zafer Havalimanı'na 16 Ocak 2013'den itibaren başlayacak uçuşlarının biletleri, 29.99 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Yurt içinde uçuş ağını her geçen gün misafi

Pegasus Hava Yolları'nın Zafer Havalimanı'na 16 Ocak 2013'den itibaren başlayacak uçuşlarının biletleri, 29.99 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
Yurt içinde uçuş ağını her geçen gün misafirleri için genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, uçuş ağına Ocak ayından itibaren Türkiye'nin ilk bölgesel havalimanı olan Zafer Havalimanı'nı ekliyor.
Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak şehirlerine eşit uzaklıkta olan Zafer Havalimanı'na gerçekleştirilecek seferler sadece bu üç şehre seyahat etmek isteyen değil, genel olarak bütün bölgeyi ziyaret etmeyi dileyen Pegasus misafirlerini bekliyor olacak.
İlk uçuşun 16 Ocak günü gerçekleşeceği Zafer Havalimanı'na yapılacak seferlerin biletleri 29.99 TL'den başlayan fiyatlarla Pegasus misafirleri için satışa sunuldu.
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan haftanın dört günü; Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 20:20'de; Zafer Havalimanı'ndan Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi günleri saat 08:00'de gerçekleştirilecek seferler sayesinde Pegasus misafirleri Zafer Havalimanı'ndan İstanbul aktarmalı olarak yurt içinde 10; yurt dışında 24 noktaya uçabilecekler.
Vatandaşların sefer bilgilerine Pegasus Hava Yolları satış noktalarından ve www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilecekleri belirtildi.
(EFE-YHY-Y)

13.12.2012 20:40:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT