1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pazarpark Haftanın İki Günü Hizmet Veriyor

Pazarpark Haftanın İki Günü Hizmet Veriyor

Pazarpark Haftanın İki Günü Hizmet Veriyor
A+A-

Osmangazi Belediyesi tarafından geçen hafta açılan Çarşamba Pazarpark vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Osmangazi Belediyesi tarafından inşa edilen ve Bursa'nın en modern kapalı pazar

Osmangazi Belediyesi tarafından geçen hafta açılan Çarşamba Pazarpark vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
Osmangazi Belediyesi tarafından inşa edilen ve Bursa'nın en modern kapalı pazar yeri olan Çarşamba Pazarpark'ta alışveriş keyfi başladı. İki hafta önce çekilen kuraların ardından faaliyete geçen Bursa'nın en modern kapalı pazar alanında kurulan semt pazarında hem esnaf hem de vatandaşlar rahat alışverişle tanıştı. Çarşamba günü ilk kez kapılarını açan Pazarparkta vatandaşlar, yıllardır sokak aralarında sıcak, soğuk ve yağışlı havalarda çile haline dönüşen pazar alışverişini rahat bir mekanda yapmanın mutluluğunu yaşadı.
Çarşamba Pazarpark'ta, 197 esnafın tezgah açtığını belirten Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Sokak aralarında kurulan ve hem pazarcı esnafı, hem de vatandaş için çileye dönüşen pazar anlayışına artık son veriyoruz. Osmangazi'de, vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu bir alışveriş yapmasını sağlamak, yazın sıcağından, kışın soğuğundan etkilenmeden alışverişlerini yapma imkanı sunan projelerimizi peş peşe hizmete açıyoruz. Akpınar'ın ardından Çarşamba Pazarpark ve hemen ardından Fatih Çiftehavuzlar halkımızın hizmetine girdi. Çarşamba Pazarpark, haftanın iki günü, çarşamba ve pazar günleri hizmet verecek. Halkımıza hayırlı olsun" dedi.
(MŞ)

14.01.2013 14:19:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT