1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pazarlar'da Başarılı Polisler Ödüllendirildi

Pazarlar'da Başarılı Polisler Ödüllendirildi

Pazarlarda Başarılı Polisler Ödüllendirildi
A+A-

Pazarlar İlçe Emniyet Amirliğinde görevli 9 polis memuru başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Kaymakamı Sayın İshak Çınar tarafından başarı belgesi verilerek ödüllendirildi. Kaymakamlıkta düzenlene

Pazarlar İlçe Emniyet Amirliğinde görevli 9 polis memuru başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Kaymakamı Sayın İshak Çınar tarafından başarı belgesi verilerek ödüllendirildi.
Kaymakamlıkta düzenlenen törene, İlçe Kaymakamı Sayın İshak Çınar ve İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Ahmet Durmaz ile başarılı polisler katıldı.
Konu ile ilgili Emniyet Amirliğinden yapılan açıklamada, görevleri esnasında üstün gayret ve başarı gösteren personelin motive edilerek diğer personele örnek olması amacıyla böyle bir uygulamanın yapıldığı ödüllendirme sisteminin bundan sonra da devam edeceği belirtildi.
Törende konuşan İlçe Kaymakamı Sayın İshak Çınar, başarılarından dolayı görevli polis memurlarını ödüllendirdiklerini ve bundan sonraki çalışmalarında da başarılarının devam etmesini istediklerini belirtti.
(MB-EFE)

15.02.2013 12:07:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT