1. HABERLER

  2. Pazarcıya Sıcak Çorba

Pazarcıya Sıcak Çorba

Pazarcıya Sıcak Çorba
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi Proje Okulu tarafından Halk Pazarı'nda esnafa ve vatandaşlara sıcak tarhana çorbası dağıtıldı. Burdur Halk Pazarı'nda iki noktada CHP'liler esnaf ve vatandaşlara elleriyle tar

Cumhuriyet Halk Partisi Proje Okulu tarafından Halk Pazarı'nda esnafa ve vatandaşlara sıcak tarhana çorbası dağıtıldı.
Burdur Halk Pazarı'nda iki noktada CHP'liler esnaf ve vatandaşlara elleriyle tarhana çorbası ikram etti. CHP Proje Okulu tarafından geliştirilen 'CHP İçinizi Isıtır Projesi tarafından gerçekleştirilen etkinlikte CHP İl Teşkilatı üyeleri görev aldı.
Halk Pazarı'nda satış yaparken üşüdüklerini söyleyen pazarcı Ayşe Özdemir, "Isparta Eğirdir'den geliyorum. Burdur'un tarhana çorbasını içmek nasip oldu. Soğuk havada içimizi ısıttı. Teşekkür ederiz" dedi.

PROJE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
CHP Proje Okulu'nun geliştirdiği 'CHP İçinizi Isıtır Projesi'nin başarıyla tamamlandığını dile getiren CHP İl Başkan Yardımcısı Turan İş, şöyle konuştu: "CHP Proje Okulu'nda ilk başta tüm örgütümüz bir proje yaptık, ardından proje okulunda gruplara ayrılarak her grup proje üretmeye başladı. Bu projelerden biri tarhana çorbası ikramı oldu. Burada vatandaşlarımız soğuk havaya rağmen bir nebze de olsa ısındı. Vatandaşlar ve özellikle pazarcılar ilgi gösterdi. Proje üretmeye devam edeceğiz."
(HG-SK-HO-Y)

15.01.2013 12:47:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT