1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Paü'den Bilim İnsanlarına Gala Yemeği

Paü'den Bilim İnsanlarına Gala Yemeği

Paüden Bilim İnsanlarına Gala Yemeği
A+A-

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu ile Spor Bilimleri Derneği tarafından düzenlenen '12. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi'nin gala yemeği yapıldı. Colossae Thermal

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu ile Spor Bilimleri Derneği tarafından düzenlenen '12. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi'nin gala yemeği yapıldı.
Colossae Thermal Hotel'de yapılan gala yemeğine Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Çınar, Emniyet Müdürü Zeki Bulut, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener, Spor Bilimleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Gıyasettin Demirhan, yurtiçi ve dışından bilim insanları ile çok sayıda davetli katıldı. Gecede bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, 800 bilim insanının katılımıyla büyük bir organizasyona ev sahipliği yaptıklarını belirterek, "Bizim için en büyük mükafat bilimsel sonuçların karşılık bulmasıdır. Buradan iyi duygularla ayrılmanızı ümit ediyorum. Kongrede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. Rektör Bağcı daha sonra organizasyonda emeği geçenlere teşekkür plaketi takdim etti.
(EV-

14.12.2012 15:35:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT