1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Patlamada Yaralanan İşçi Yakınlarını Sakinleştirdi (Fotoğraflı

Patlamada Yaralanan İşçi Yakınlarını Sakinleştirdi (Fotoğraflı

Patlamada Yaralanan İşçi Yakınlarını Sakinleştirdi  (Fotoğraflı
A+A-

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde patlamada yaralanan Murat Darcan, hastaneye götürülürken ağlayan yakınlarını, "İyiyim maşallah canavar gibiyim." diye sakinleştirdi. Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde Akpa

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde patlamada yaralanan Murat Darcan, hastaneye götürülürken ağlayan yakınlarını, "İyiyim maşallah canavar gibiyim." diye sakinleştirdi.
Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde Akpa Kimya isimli fabrikada henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı patlama meydana geldi. Patlamada sonrasında çıkan yangın 20 itfaiye aracının müdahalesi ile 5 saatlik çalışma sonunda tamamen söndürüldü.
BİR İŞÇİNİN DURUMU AĞIR
Patlamada işçilerden Mustafa Çiçek, Halil Zurnacı, Murat Darcan yaralandı. Vücudunda 3'üncü derece yanıklar oluşan ve durumu ciddi olan Mustafa Çiçek isimli işçi önce Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne daha sonra İstanbul'da yanık ünitesi olan bir hastaneye sevk edildi. Diğer yaralılar Halil Zurnacı ve Murat Darcan'ın Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde tedavileri devam ediyor.
Sol kolu kırık olan Murat Darcan isimli işçi ambulanstan hastaneye indirildiği esnada endişe duyan yakınlarını, "İyiyim maşallah canavar gibiyim. Bakın iyiyim. Sadece sol tarafım ağrıyor. Görüyorsunuz iyiyim." diye sakinleştirdi.

10.02.2013 02:10:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT