1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Pastanelerin tatlı mesaisi başladı

Pastanelerin tatlı mesaisi başladı

Pastanelerin tatlı mesaisi başladı
A+A-

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala pastanelerin tatlı mesaisi başladı.

Ramazan bayramı yoğunluğunun yaşandığı Van’da tatlıcılar, müşterilerinden aldıkları siparişleri yetiştirmek için yoğun mesai harcıyor.

Ramazan bayramı öncesi Van’da tatlı imalatı yapan işyerlerinde büyük yoğunluk yaşanıyor. Bayram arifesinde aldıkları tatlı siparişlerini yetiştirmek için yoğun bir mesai ile çalışan tatlı imalatçıları, iş yoğunluğundan memnun olduklarını belirttiler.

Tatlı siparişlerinin artığını, verilen siparişleri yetiştirmek için gece gündüz çalıştıklarını belirten pastaneci Reşat Üçoş, bütün siparişlerin son güne bırakılmasının kendilerini yorduğunu söyledi.

Üçoş, “Bir yandan aldığımız siparişleri yetiştirmeye çalışırken öte yanda sipariş vermemiş vatandaşlarımızın da mağdur olmaması için de elimizde fazla tatlının olması için sürekli tatlı yetiştirmeye çalışıyoruz. Birkaç günden bu yana yoğun mesai harcıyoruz. Vatandaşlarımızın çoğunlukla siparişlerini son güne bırakması bizleri çok yoruyor” dedi.

Tatlı fiyatlarının 15 TL ile 50 TL arasında değiştiğini de dile getiren Üçoş, tüm Müslümanların Ramazan Bayramını da tebrik ettiğini sözlerine ekledi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT