1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pasinler'de Tayini Çıkan Öğretmenlere Veda Partisi

Pasinler'de Tayini Çıkan Öğretmenlere Veda Partisi

Pasinlerde Tayini Çıkan Öğretmenlere Veda Partisi
A+A-

Atatürk Üniversitesi Pasinler Meslek Yüksek Okulu Turizm Bölümü öğrencileri tayini çıkan öğretmenlere veda partisi düzenlediler. 2010 yılından itibaren Pasinler Meslek Yüksek Okulu'nda öğrencilere

Atatürk Üniversitesi Pasinler Meslek Yüksek Okulu Turizm Bölümü öğrencileri tayini çıkan öğretmenlere veda partisi düzenlediler.
2010 yılından itibaren Pasinler Meslek Yüksek Okulu'nda öğrencilere gerek eğitimde gerekse de toplumsal projelerde kendilerini yalnız bırakmayan öğretmenler Tuba Gönül ve Çağla Üst'e Pasinler Turizm ve Yaylacılığı Geliştirme Derneği'nde veda partisi düzenlendiler. Yer yer duygusal anlarında yaşandığı geceye çok sayıda turizm öğrencisi katıldı.
Eğitim alanında üç yıldır kendilerine desteklerini esirgemeyen öğretmenlerine teşekkür mahiyetinde bir veda gecesi tertiplediklerini söyleyen Pasinler Turizm ve Yaylacılığı Geliştirme Derneği Başkanı Ünsal Kırmacı, ayrıca öğretmenlere desteklerinden dolayı birerde plaket takdim ettiklerini ifade etti.
Plaketleri alan öğretmenler Tuba Gönül ve Çağla Üst, böyle güzel bir gece hazırlayan öğrencilere teşekkür ettiklerini söylediler.
(MÇ-AT-Y)

14.01.2013 11:39:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT