1. HABERLER

  2. Park İsteklerini İki Yüzlü Kardan Adamla Duyurdular

Park İsteklerini İki Yüzlü Kardan Adamla Duyurdular

Park İsteklerini İki Yüzlü Kardan Adamla Duyurdular
A+A-

Bursa'da oyun parkı olmayan çocuklar, "Yetkililer bize arkasını dönmesin" diyerek iki yüzlü kardan adam yaptı. Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesi Yunus Emre Mahallesi'nde oturan çocuklar,

Bursa'da oyun parkı olmayan çocuklar, "Yetkililer bize arkasını dönmesin" diyerek iki yüzlü kardan adam yaptı.
Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesi Yunus Emre Mahallesi'nde oturan çocuklar, oynayabilecekleri bir parkın olmadığını enteresan bir yöntemle duyurdu. Çocuklar, saatlerce uğraşıp yaptıkları Nasrettin Hoca'yı andıran kardan adamın arkasına da bir yüz yaptı. Kardan adamın önüne, "Park istiyoruz" yazılı pankart asan çocuklar, yetkililere sıcak bir mesaj iletmek istedi. Hep bir ağızdan park istediklerini haykıran çocuklar, "Mahallemizdeki en yakın park bize çok uzak ve bu yüzden ailelerimiz biri oraya göndermiyor. Buraya bir park yapılmasını istiyoruz. Yetkililer bize arkasını dönmesin diye de arkasına da bir yüz yaptık. Umarım sesimiz duyulur. Her çocuk gibi bizim de oyun parkımız olur" dedi.
Mahalle sakinlerinden Bilal Özdemir ise çocukların oynayabileceği bir parkın olmamasının sıkıntısını yaşadıklarını ifade ederek, yetkililerin miniklerin sesine kulak vermesini istedi.
(OSM-YS-GS-Y)

10.01.2013 09:20:24 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT