1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Park Ettiği Midibüsü Çalındı

Park Ettiği Midibüsü Çalındı

Park Ettiği Midibüsü Çalındı
A+A-

Tekirdağ'ın Saray ilçesinde midibüsünü park eden Saim Ecevit, aracı park ettiği yerden çalındı. Polis çalınan aracı bulmak için çalışma başlattı. Edinilen bilgiye göre Saray, Lüleburgaz, Babaeski i

Tekirdağ'ın Saray ilçesinde midibüsünü park eden Saim Ecevit, aracı park ettiği yerden çalındı. Polis çalınan aracı bulmak için çalışma başlattı.
Edinilen bilgiye göre Saray, Lüleburgaz, Babaeski ile fabrikalar arasında servis şoförlüğü yapan Saim Ecevit (58) arızalanan 59 M 8529 plakalı midibüsünü Saray'da boş bir arsaya kapıları kilitli olarak bıraktı. Daha sonra aracına bakmaya giden Saim Ecevit, aracının yerinde olmadığını gördü. Aracının çalındığını anlayan Ecevit durumu polise haber verdi. Polis olayla ilgili araştırma başlattı.
Midibüsünün park halinde çalındığını kaydeden Saim Ecevit, "Ben o aracı büyük sıkıntılarla almıştım. Şu anda elimde sadece ruhsatı kaldı. Arızalı aracı götürmek için çekici tutmak gerekir. Bunu nasıl yaptılar, hala anlayabilmiş değilim. Midibüsümü gören veya yerini bilenlerin, insanlık namına emniyete bildirmesi rica olunur." dedi.

23.01.2013 09:05:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT