1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Paramparça 6ncı Yeni Bölüm fragmanı 5 Ocak 2015 Paramparça'da sıcak hadiseler ...

Paramparça 6ncı Yeni Bölüm fragmanı 5 Ocak 2015 Paramparça'da sıcak hadiseler ...

Paramparça 6ncı Yeni Bölüm fragmanı 5 Ocak 2015 Paramparça'da sıcak hadiseler ...
A+A-

Paramparça 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların ve startv nin yepyeni dizisi 6. yeni bölümle 5 ocak günü startvde dizisevereriyle buluşuyor.Paramparça 6ncı Yeni Bölüm fragmanı 5 Ocak 2015 Paramparça'da ipler iyice geriliyor..

Star tv nin yeni dizisi olan ve başladığı gündem itibaren izlenme ve takip edilme hiti gittikçe artan dizi paramparça bu hafta yine flaş gelişmeler yaşanıyor. Star tvnin paramparça 5nci yeni bölümü özeti ve fragmanı yayınlandı. paramçarça'da bu hafta neler yaşanacak merak konusu...Paramparça 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların ve startv nin yepyeni dizisi 6. yeni bölümle 5 ocak günü startvde dizisevereriyle buluşuyor.

Startv nin yeni gözde dizisi paramparça 6. yeni bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı paramparça Erkan petekkaya ve nurgül yeşilçay ın başrollerinin oynadığı dizi bu hafta 5 ocakta ekranlarda startv de olacak.Paramparça 5.yeni bölümde bu hafta cihan süpriz karar verdi ve evden ayrılacak. dizide yaşanan son bölümde cihan ile dilara arasında ipler iyice gerildi.Paramparça 6. bölümdeki sürpriz gelişmeler izleyenleri ekran başına kitledi. Cihan ve Dilara'nın arasındaki ipler koptu.

 

paramparca.jpg

PARAMPARÇA GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?

Cansu ve Hazal ilk kez yüz yüze geliyor. Dilara ve Cihan’ın ararı iyice bozuluyor!Hazal’ın kaza geçirdiğini duyan Dilara hastaneye koşar ancak orada gördükleri Dilara’nın hiç hoşuna gitmez. Dilara ile arası iyice bozulan Cihan evden ayrılmaya karar verir fakat bu o kadar kolay olmayacaktır.Cihan ile aralarındaki aşkın imkansız olduğunu düşünen Gülseren, Cihan’a bir daha görüşmek istemediğini söyler.Cansu ve Hazal karşılaşıyor.

Cansu ise öz annesi Gülseren’e sürpriz bir ziyarette bulunur ve burada ilk kez Hazal’la yüz yüze gelir. Hazal’ın gittikçe artan kaprislerinden bunalan Gülseren’in verdiği tepkiyse herkesi şaşırtır.
Hazal’ın, Cihan’ın gayrı meşru kızı olduğu dedikodularını duyan Dilara, aldatılan kadın olmadığını kanıtlayabilmek için kimsenin beklemediği bir adım atar. 

 

A+A-

HABERE YORUM KAT