1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pamukkale Üniversitesi Basketbol Takımına Üç Takviye

Pamukkale Üniversitesi Basketbol Takımına Üç Takviye

Pamukkale Üniversitesi Basketbol Takımına Üç Takviye
A+A-

Denizli'yi bölgesel ligde temsil eden Gamateks Pamukkale Üniversitesi Basketbol Takımı üç oyuncuyla anlaştı. Bu sezon aldığı iyi sonuçlarla grupta zirveye yerleşen Gamateks Pamukkale Üniversitesi B

Denizli'yi bölgesel ligde temsil eden Gamateks Pamukkale Üniversitesi Basketbol Takımı üç oyuncuyla anlaştı.
Bu sezon aldığı iyi sonuçlarla grupta zirveye yerleşen Gamateks Pamukkale Üniversitesi Basketbol Takımı kadrosuna üç yeni ismi daha dahil etti. Yeni transferler için düzenlenen imza töreninde Gamateks Paü Basketbol Takımı Yönetim Kurulu üyesi Kerim Çıralı, antrenör Şahin Ateşdağlı ile yeni transferler Alpaslan, Okan ve Barbaros hazır bulundu.
Takıma 2. ligden transfer yaptıklarını ve kadrolarını daha da güçlendirdiklerini belirten Ateşdağlı, "Bu sezon hedefimiz şampiyonluk ve bu hedefe ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Oyuncularımızın başarılı olacağına inanıyorum.Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.
Yönetim kurulu üyesi Kerim Çıralı da yeni transferlerin takıma katılması ile daha da güçlü bir kadro oluşturduklarını ve bu sezon sonunda tekrar 2. lige yükszeleceklerini söyledi. Çıralı, "Denizli'nin basketboldaki tem temsilcisiyiz. Denizlili basketbolseverlerden destek bekliyoruz. Onların desteği ile şampiyonluk hedefimize ulaşacağız" dedi.
(EV-SK-EYB-S)

29.01.2013 16:19:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT