1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Pamir Bulundu mu?, Pamir Bebek Neden Kayboldu?

Pamir Bulundu mu?, Pamir Bebek Neden Kayboldu?

Pamir Bulundu mu?, Pamir Bebek Neden Kayboldu?
A+A-

İstanbul Zekeriyaköy'de Kaybolan Pamir Bebek için arama çalışmaları devam ediyor. Pamir bebek bulundumu?, Pamir nasıl kayboldu?, pamir nerede kayboldu?

İstanbul Zekeriyaköy'de kaybolan 2.3 Yaşındaki Pamir bebek bulundu mu? , Pamir için arama kurtarma çalışmaları devam ediyor ancak hala bir sonuç alınabilmiş değil.

PAMİR NASIL KAYBOLDU?

Pamir Bulundu mu ? , Küçük Pamir'in babasının yaptığı açıklamaya göre sabah 9:00 gibi Pamir'in Evden çıkıp bahçede ki çitlerden atlayarak ortadan kaybolduğu yönünde. Pamir'in arama kurtarma çalışmalarına itfaiye, jandarmadan sonra mahalle halkıda katıldı. İtfaiye önce mahalleyi aradıktan sonra Pamir'in ormanlık alana gitmiş olma ihtimaline karşı orayıda aramaya başladı. Ayrıca eklemek gerekise Mahallede bulunanan su kuyusuna düşme ihtimaline karşı su kuyusuda boşaltıldı. Hatta twitterda PamirAranıyor hastagi üzerinden de sosyal medyadan Pamir için destek toplanıyor.

3.5 Yaşında ki Pamir için tüm İstanbul Elinden geleni yapıyor ancak hala bir sonuç alınamadı. Tek temennimiz  Pamir bebeğin sağ salim bulunup ailesine teslim edilmesi..

PAMİR DİKDİK İÇİN TWİTTER ÜZERİNDEN ATILAN MESAJLAR:

#PamirAranıyor bulun su bebegi kiyamam ona ben valla icim parcalaniyor

#PamirAranıyor Zekeriyaköy sakinleri lütfen herkes bahçesine,sokağına baksın,ışıklarını yaksın.Çocuk aranıyor.

Rabbim sen minik Pamir'i ailesine bir an önce kavuştur Aminnn.Rabbim seni koruyup kollasın küçüğüm#PamirAranıyor

Keşke tüm seferberlikler böyle amaçlar için olsa ve güzel netice verse.. sosyal medya böyle olmali.. Dualarimiz #Pamir için

#PamirAranıyor Allahım sen koru.. Çok küçük. Umarım sadece üşümüş, korkmuş ve acıkmış olsun

Pamir`i arayanlar " Ayetel Kürsü" okuyup aramaya tekrar başlayın. Rabbim buldurur yakınlardaysa. Bu tweti RT İle yayalim #PamirAranıyor

Yahu iki dk tvde haberini yapın ulan çok geçmeden çoğalarak seferber olalım bırakın işi gücü de arayın sokaklarda vicdan ulan #PamirAranıyor

Anne olmanın dayanılmaz acısı! İnanıyorum ki bulunacak, gülecek yine oynayacak... #PamirAranıyor

Bebeğin kaybolmuş bi düşünsene, çıldırırsın. #PamirAranıyor inşallah sıcak bir yerde uyuya kalmışsındır da gece bitmeden iyi haberini alırız.

A+A-

HABERE YORUM KAT

1 Yorum